Ton Design to producent stylowych mebli, które wyróżniają się absolutnie unikatowym designem oraz solidnym wykonaniem. W ofercie TON znajdziemy między innymi meble z giętego drewna. Designerskie fotele, krzesła, hokery i stołki do nowoczesnej jadalni, kuchni czy do salonu. Meble designerskie od TON sprawdzają się też w przestrzeni publicznej, jako wyposażenie modnych lokali – kawiarni, pubów czy restauracji.

Ton Design – ponad 150 lat tradycji

Meble marki TON Design mają długą tradycję, która sięga aż 1861 roku, kiedy to w Bystricy pod Hostynem powstała pierwsza na świecie fabryka mebli giętych. Założył ją Michael Thonet. Przez lata firma rozwijała się w produkcji mebli z giętego drewna, ale nie tylko. Obecnie oferta TON meble obejmuje krzesła, fotele i stoły w modnym stylu łączącym klasykę oraz nowoczesność.

Meble z giętego drewna

Meble gięte wyróżniają się monolityczną konstrukcją, która posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest solidna i odporna na obciążenie. Meble z giętego drewna są stabilne, a brak łączeń sprawia, że nie dochodzi do obluzowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Takie siedziska dobrze znoszą próbę czasu i intensywne użytkowanie.

Dodatkowo wyróżnia je specyficzna estetyka. Są to meble designerskie, które dzięki wykonaniu giętemu charakteryzują się opływowością kształtów i wyjątkową formą. Liczne łuki i łagodna linia sprawiają, że krzesła z giętego drewna wyglądają elegancko oraz nowocześnie. Kolekcje mebli TON nawiązują jednocześnie do klasyki. Łączą dorobek przeszłości i klasykę designu ze współczesnym minimalizmem. Meble TON są cenione za kunszt rzemieślniczy.

Ton, meble designerskie na lata

Oferta TON meble obejmuje przede wszystkim krzesła z giętego drewna. Znajdziemy wśród nich uniwersalne siedziska jadalniane i kuchenne, nowoczesne hokery barowe czy też funkcjonalne taborety bez oparcia. Osobną kategorię stanowią eleganckie i proste fotele tapicerowane. Znajdziemy wśród nich stylowe projekty vintage, które podkreślają wyjątkowość aranżacji.

Hokery TON Design doskonale sprawdzają się w małej kuchni i jadalni jako praktyczny element wyposażenia. Modele bez oparcia można schować pod blatem, zyskując miejsce w pomieszczeniu. Wysokie krzesła barowe sprawdzają się także w modnych lokalach, jako atrakcyjny i funkcjonalny element wyposażenia. Meble gięte marki TON, dzięki specjalnie dopracowanym profilom, są wysoce komfortowe, dzięki czemu sprzyjają wypoczynkowi, tak w domu, jak w pubie czy kawiarni.

Oferta TON meble to absolutnie unikatowe połączenie oryginalnego designu oraz nowoczesnej technologii produkcyjnej. Świeża myśli projektowa zbiega się tu z szacunkiem do tradycji, tworząc niepowtarzalną synergię. Wyjątkowa funkcjonalność, solidność mebli i komfort użytkowania sprawiają, że produkty z oferty TON Design cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i są wybierane przez najbardziej wymagających użytkowników.

Kategorie: Poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *